Álláslehetőség

1) Delphi programozó

  • Delphi programozás
  • Fejlesztési feladatok határidőre történő megvalósítása a specifikáció és a terv alapján
  • Szükség esetén (pl. összetettebb modul) specifikáció készítése
  • Programkód dokumentálása

  • Delphi program ismerete
  • Angol nyelvtudás (alapszintű)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés

2) Szoftveres ügyintéző

  • Szoftveres helpdesk (email, telefon)
  • Bejelentések/hibák igények kivizsgálása, hibaelhárítás, fejlesztések/ megoldások felkínálása
  • Ügyfelek oktatása, kézikönyvek készítése
  • Árajánlatok/Szerződések készítése az ügyviteli szoftverrel kapcsolatosan

  • Versenyképes fizetés
  • Érdekes feladatok, szakmai kihívások
  • Családias munkahelyi légkör
  • Tanulás és szakmai előmenetel lehetősége

Rövid bemutatkozásodat, hasonló munkákkal szerzett tapasztalatodat vagy egyéb releváns tapasztalatodat a következő e-mail címre küldd: titkarsag@itcltd.hu

Távsegítség kéréshez kérjük töltse le a megfelelő futtatható állományt a számítógépére és indítsa el!

Küldés Kilépés

Download IRMO app

Letöltés Kilépés